Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов: Забезпечити воїнів АТО передбаченими законом соціальними гарантіями – обов’язок

Опубліковано Четвер, 05 квітня 2018, 10:41
В середу, 4 квітня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян, в ході якого він розглянув зверенння мешканців району. Питання стосувалися виділення земельних ділянок ветеранам АТО, розвитку інфраструктури і ремонту об’ктів соціального значення в населених пунктах пристоличного району.
 
Найперше голова райради обговорив питання отримання земельних ділянок воїнами, з яким звернувся мешканець с. Бузова, ветеран АТО Євген Ганага. Як зазначив ветеран АТО, всього в їхньому селі проживає 41 воїн, і лише половина з них отримали землю. Інші ветерани отримали земельні ділянки, що не підходять ні для будівництва, ні для садівництва. По допомогу у вирішенні ситуації звернувся до голови районної ради.
 
«Забезпечити воїнів АТО передбаченими законом соціальними гарантіями – наш обов’язок. Районна влада максимально приділяє увагу даному напрямку роботи, йде на зустріч сільським радам у питаннях введення в межі населених пунктів тих земельних ділянок, що в перспективі мають отримати ветерани», - зазначив Вадим Гедульянов та наголосив, що вирішення колективного звернення, яке мають підготувати ветерани АТО, триматиме на особистому контролі.
 
Окрім того, питання, з якими зверталися києво-святошинці до очільника райради, стосувалися виділення матеріальної допомоги, ремонту доріг та об’єктів соціального значення, розвитку інфраструктури населених пунктів району.
Читати повністю...

Календар

<< < квіт. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30