Києво-Святошинська районна рада

Голова районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

Опубліковано Середа, 06 червня 2018, 18:26
Традиційно в середу голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян, в ході якого розглянули важливі для жителів пристоличного району питання.

Зокрема, голова райради обговорив з представником Асоціації багатодітних сімей питання пільгового перевезення дітей з багатодітних родин в маршрутних автобусах. За словами багатодітного батька, щоденно діти пільгових категорій зіштовхуються з проблемою безкоштовного проїзду. Він зазначив, що неодноразово звертався до профільного структурного підрозділу облдержадміністрації, але це не вплинуло на недобросовісних водіїв.

«У сфері пасажирських перевезень є достатньо багато критичних питань, починаючи від безпечності автотранспортних засобів і закінчуючи перевезенням пільгових категорій громадян. На жаль, район не має повноважень формувати маршрути та обирати перевізників. Але цілком очевидно, що дане питання має регулюватися саме на місцях, з приводу чого ми вже зверталися до Кабінету Міністрів України», - зауважив Вадим Гедульянов та додав, що звернеться в профільний підрозділ ОДА за сприянням у вирішенні проблеми пільгового перевезення дітей з багатодітних родин.

Окрім того, очільник районної ради розглянув питання виділення матеріальної допомоги на лікування для жителів району, також обговорили питання допомоги пенсіонерам та оздоровлення дітей.
Читати повністю...

Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали вихованців та педагогів Шпитьківської школи мистецтв з ювілеєм закладу та Днем захисту дітей

Опубліковано Середа, 06 червня 2018, 15:20

До Дня захисту дітей з нагоди святкування 40-річного ювілею Шпитьківської школи мистецтв керівники району Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали дітей та викладачів надзвичайно потужного творчого закладу зі святом.

“Надзвичайно приємно бути учасником такого дійства. Дякую директору Олені Іванчук, Ви – надзвичайна людина. Ви зібрали гарну команду, прекрасних викладачів, які горять, хочуть щось змінювати і вдосконалювати. Дякую мамам, які брали участь у флешмобі, ви – найкращі. А нашим дітям бажаю, щоб вони росли здоровими, вдячними, поважали старших, а ми завжди докладатимемо максимум зусиль і підтримуватимемо всі гарні починання”, - привітала Мирослава Смірнова.

Дійсно, за останні три роки це село дуже змінилося – це заслуга сільського голови Надії Грищенко. Сьогодні тут ми бачимо розвиток, 300 вихованців Шпитьківської школи мистецтв навчаються в хороших умовах з потужною матеріально-технічною базою.

“Всі ті заходи, які відбуваються протягом останніх двох днів у різних населених пунктах нашого району, - для вас і заради вас, дорогі діти. Бажаю гарно вчитися, рости здоровими, поважати і любити свою країну і тих людей, котрі вас оточують. Саме ви – майбутнє нашої держави і я всім серцем хочу, щоб майбутнє України було в руках здорового і освіченого покоління, щоб кожна українська дитина росла щасливою”, - зазначив Вадим Гедульянов.

Також голова РДА і голова райради привітали Альону Дехтяренко з присвоєнням почесного звання України “Мати-героїня”.

Читати повністю...

Календар

<< < черв. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30